| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Futaba 3PK Black 75MHz- komplet - 930 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: So gru 03, 2005 9:34 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 499
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Futaba 3PK Black 75MHz- komplet - 930 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Cz gru 01, 2005 11:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 499
|
| Witam, mam do sprzedania praktycznie nowa aparaturę, najwyższy model Futaby, aparatura ma 2 miesiące, nie była nigdy użyta w modelu, tylko zamontowana i sprowadzona, rozstaje się na razie z modelarstwem. Aparatura ma zmodyfikowany spust i założony adapter , który był w zestawie. Komplet zawiera Nada... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: 3PK na 75MHz FM - moduł, odbiornik, kwarce - nowe - 690 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Wt lis 29, 2005 5:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 505
|
| Witam, mam do sprzedania nowy zestaw na 75MHz do 3PK, moduł RF, odbiornik PCM1024, 6 kompletów kwarców i pudełko na kwarce, wszystko nowe !!! Oto zdjęcia: http://siwy.black-pearl.eu.org/Moduly,odbiorniki/DSCN0101.JPG http://siwy.black-pearl.eu.org/Moduly,odbiorniki/DSCN0103.JPG Wszelkie pytania na :... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Moduł RF do 3PK lub 3PJ na 40 MHz - nowy - 170 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Wt lis 29, 2005 5:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 478
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Radiatory do Savage25,MT2,Novarossi, Picco i inne - 75 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: N paź 02, 2005 5:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1544
|
| A czy masz mozliwosc dorobienia glowicy razem z gwintem? Chodzi mi o glowice do silnika TRX 2.5, ktory nie ma oddzielnie radiatora i gwintu, tylko skondensowane w jedna cala glowice. Widze, ze jestes z Opola, wiec z dostarczeniem glowicy na wzor nie mialbym problemu. Istnieje taka możliwość, lecz k... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Radiatory do Savage25,MT2,Novarossi, Picco i inne - 75 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: So paź 01, 2005 4:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1544
|
Wojtek89 napisał(a): czy te radiatory to stała oferta czy tylko masz ograniczoną ilość?
Stała oferta, sam je wykonuje, moge wykonać kazdą ilość. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Anodowane radiatory |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Cz wrz 29, 2005 10:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 444
|
| Witam, mam do zaoferowania anodowane na rudne kolory !!!, ręcznie toczone radiatory do silników spalinowych o większej wydajności chłodzenia niż standardowe, wykonuje je wedle uznania kupującego lub według mojego projektu z aluminium PA6 istnieje również możliwość dorobienia radiatora do ślizgów FSR... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Radiatory do Savage25,MT2,Novarossi, Picco i inne - 75 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Cz wrz 29, 2005 10:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1544
|
mateusz napisał(a): Jakie wymiary ma radiator do Savage 25 do silnika S-25 i ile ma zeberek ?
Witam, standartowe wymiary to średnica 55mm, wysokość 61mm ale są do zmiany, robiłem już radiator do savage średnica 60mm i wysokość ok 63mm, miał 19 żeber:) więc kwestia uzgodnienia wymiarów. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Radiatory do Savage25,MT2,Novarossi, Picco i inne - 75 zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Wt wrz 06, 2005 9:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1544
|
| Witam, mam do zaoferowania ręcznie toczone radiatory do silników spalinowych o większej wydajności chłodzenia niż standardowe, wykonuje je wedle uznania kupującego lub według mojego projektu, istnieje możliwość wykonania radiatora do ślizgów FSR na chłodzenie wodą, tutaj zamieszczam zdjęcia przykład... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Radiatory do silników spalinowych - na zamówienie |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Pt lip 29, 2005 10:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 463
|
| Witam, mam do zaoferowania ręcznie toczone radiatory do silników spalinowych o większej wydajności chłodzenia niż standardowe, wykonuje je wedle uznania kupującego lub według mojego projektu, istnieje możliwość wykonania radiatora do ślizgów FSR na chłodzenie wodą, tutaj zamieszczam zdjęcia przykład... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Futaba Magnum 3PK 3-Channel Titanium Black Nowa !!! 1250zł |
| SiwyRoot |
|
Napisane: N cze 26, 2005 11:40 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 514
|
| Witam, mam do zaoferowania nowy zestaw najnowszej wersji i zarazem najwyższy model aparatury do sterowania modelami kołowymi i łodziami Futaba 3PK Black. Zestaw jest zupełnie nowy, fabrycznie zapakowany. O samej aparaturze, jest to nadajnik 3 kanałowy całkowicie proporcjonalny, 3 kanał jest programo... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Termometr na podczerwień !!! od -33'C do 220'C za 120 zł ! |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Śr maja 25, 2005 5:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1017
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Termometr na podczerwień !!! od -33'C do 220'C za 120 zł ! |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Wt maja 24, 2005 9:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1017
|
| sluchaj .... a czy ten twoj termometr ma funkcje mierzenia najwyzszej temperetury ktora mozna wlaczyc na stale ? czy zawsze po odpaleniu trzeba wejsc i wcisnac naprzyklad temp hi ? .... jesli mozna to wlaczyc na stale tak zeby mechanik nie musial grzebac przed pomiarem to masz zajebiste termometry ... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Termometr na podczerwień !!! od -33'C do 220'C za 120 zł ! |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Wt maja 24, 2005 5:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1017
|
| Witam, mam do zaoferowania pirometr cyfrowy mierzący temperaturę powierzchniowo na odległość, dokładność pomiaru wyświetlana jest 000,0, największe odchylenia pomiaru to +/- 2'C, ale z mojego doświadczenia z tym urządzeniem wartość błędu nie przekracza 0,5'C. Samo urządzenie jest kompletne i po wyci... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Serpent Vektor 1/8 On-road |
| SiwyRoot |
|
Napisane: Cz maja 05, 2005 7:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 335
|
| Witam mam do sprzedania 2 modele spalinowe „Vektor” w skali 1/8 On-road znanej firmy Serpent. Model pierwszy jest złożony i przygotowany do zawodów, wszystko zostało ustawione na specjalnym set-upie, model jest w dobrym stanie, przepracowal ok. 35 godzin, posiada zamontowane amortyzatory... |
|
 |
| Sortuj wg: |