Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:16 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:16 pm


Znalezione wyniki: 8
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Czy to już koniec ?

Napisane: Śr mar 16, 2011 9:02 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1981


To jak będę miał czas to spróbuje poregulować :)

Co do osadu to wiem jak to jest z tym osadem bo w komarku cały tłok jest czarny :D tylko nie wiedziałem jak w nitro jest - nie ma oleju i prawie cała mieszanka się spala :)

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Czy to już koniec ?

Napisane: Pn mar 14, 2011 7:28 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1981


Właśnie w tym problem że nie ruszłem nic i chodziło dobrze :cry: dopiero od ostatnich 3-4 przejażdżek tak jest :(

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Czy to już koniec ?

Napisane: Pn mar 14, 2011 6:23 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1981


Witam. Od pewnego czasu mam problem z modelem MTA-4 (to co MGT 4.6) że bardzo szybko grzał się. Po 1/3 baku już gasł. I tak kilka wypadów miałem. Dzisiaj (tj. 14.03) nie chciał mi wogóle odpalić. Najpierw niby odpalił, ale odrazu wskoczył na wysokie obroty i zgasł po 2 sek. Potem przez 20 min. próbo...

 Dział: MONSTER TRUCK   Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU

Napisane: Cz sty 13, 2011 9:38 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4058


Drogi Andrzeju gdybś przeczytał uważnie to byś doczytał że za te olejki i inne wychodzi około 400 a nie 500!!

 Dział: MONSTER TRUCK   Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU

Napisane: Wt sty 11, 2011 6:03 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4058


Eh to moge liczyć na 1200 bo sprzedaje z nim cały osprzęt... Chyba że znajde kogoś komu uda mi się wcisnąć za więcej :twisted:

 Dział: MONSTER TRUCK   Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU

Napisane: Pn sty 10, 2011 5:21 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4058


Heh patrze na allegro a tam ktoś wystawił taki sam model tylko bez tylu dodadków ile ja bym dał :) Zobacze za ile jemu pójdzie i jak cena bedzie dość wysoka to wystawie :)
http://allegro.pl/model-samochodu-mta-4 ... 11348.html

 Dział: MONSTER TRUCK   Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU

Napisane: Pn sty 10, 2011 1:42 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4058


Dzięki. Jak sobie podliczyłem to za same dodatki wychodzi mi ponad 400zł, biorąc pod uwage że np grzałka jest używana i nie dostane za nią tyle za ile ją kupiłem. Ja myśle że za to wszystko powinno być około 1500 a jak sie uda to więcej. Co o tym myślisz? I jakby ktoś inny mógł sie wypowiedzieć.

 Dział: MONSTER TRUCK   Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU

Napisane: N sty 09, 2011 1:51 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 4058


Witam, chciałbym się dowiedzieć ile dostane za mój model . Jest nim MTA-4 w b.dobrym stanie. Ostatnim czasem: - wymieniłem wszystkie plastikowe zębatki w skrzyni, - wymieniłem całe sprzęgło wraz z łożyskiem (sprężynki, klocki i co tam jest), - jedną oponę z felgą na nową (jeździłem kilka razy) - spr...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 8 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:16 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL