| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Czy to już koniec ? |
| pawel5991 |
|
Napisane: Śr mar 16, 2011 9:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1981
|
To jak będę miał czas to spróbuje poregulować
Co do osadu to wiem jak to jest z tym osadem bo w komarku cały tłok jest czarny tylko nie wiedziałem jak w nitro jest - nie ma oleju i prawie cała mieszanka się spala  |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Czy to już koniec ? |
| pawel5991 |
|
Napisane: Pn mar 14, 2011 7:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1981
|
Właśnie w tym problem że nie ruszłem nic i chodziło dobrze dopiero od ostatnich 3-4 przejażdżek tak jest  |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Czy to już koniec ? |
| pawel5991 |
|
Napisane: Pn mar 14, 2011 6:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1981
|
| Witam. Od pewnego czasu mam problem z modelem MTA-4 (to co MGT 4.6) że bardzo szybko grzał się. Po 1/3 baku już gasł. I tak kilka wypadów miałem. Dzisiaj (tj. 14.03) nie chciał mi wogóle odpalić. Najpierw niby odpalił, ale odrazu wskoczył na wysokie obroty i zgasł po 2 sek. Potem przez 20 min. próbo... |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU |
| pawel5991 |
|
Napisane: Cz sty 13, 2011 9:38 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4058
|
| Drogi Andrzeju gdybś przeczytał uważnie to byś doczytał że za te olejki i inne wychodzi około 400 a nie 500!! |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU |
| pawel5991 |
|
Napisane: Wt sty 11, 2011 6:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4058
|
Eh to moge liczyć na 1200 bo sprzedaje z nim cały osprzęt... Chyba że znajde kogoś komu uda mi się wcisnąć za więcej  |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU |
| pawel5991 |
|
Napisane: Pn sty 10, 2011 5:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4058
|
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU |
| pawel5991 |
|
Napisane: Pn sty 10, 2011 1:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4058
|
| Dzięki. Jak sobie podliczyłem to za same dodatki wychodzi mi ponad 400zł, biorąc pod uwage że np grzałka jest używana i nie dostane za nią tyle za ile ją kupiłem. Ja myśle że za to wszystko powinno być około 1500 a jak sie uda to więcej. Co o tym myślisz? I jakby ktoś inny mógł sie wypowiedzieć. |
|
 |
Dział: MONSTER TRUCK Wątek: Prosze o pomoc WYCENA MODELU |
| pawel5991 |
|
Napisane: N sty 09, 2011 1:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 4058
|
| Witam, chciałbym się dowiedzieć ile dostane za mój model . Jest nim MTA-4 w b.dobrym stanie. Ostatnim czasem: - wymieniłem wszystkie plastikowe zębatki w skrzyni, - wymieniłem całe sprzęgło wraz z łożyskiem (sprężynki, klocki i co tam jest), - jedną oponę z felgą na nową (jeździłem kilka razy) - spr... |
|
 |
| Sortuj wg: |