| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| slowik84 |
|
Napisane: Cz cze 18, 2009 8:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7050
|
witam to mam pytanie jak teraz dobrze ustawic LSN bo HSN juz praktycznie jest ustawiona optymalnie i czy IDLE zostawic tak jak jest czyli mniej niz 1mm czy podkrecic do 1 mm |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| slowik84 |
|
Napisane: Wt cze 16, 2009 10:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7050
|
| silnik przelany zgodnie z instrukcją trzeba wkręcać HSN małymi kroczkami racja dokrecilem srube HSN i teraz nie gasnie nawet przy max gazie ale nie ma takiej mocy jeszcze jak na filmikach HPI z tego co tam uslyszalem to jeszcze musze ustawic LSN troche dzisiaj nia krecilem ale jakoss nie zauwazylem... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| slowik84 |
|
Napisane: Pn cze 15, 2009 11:22 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7050
|
to nic nie daje juz prubowalem ;/ ustawilem na IDLE zeby byl 1mm przeswitu ale dalej kiedy daje gazu nawet bardzo powoli to mi gasnie skubaniec, skonczyly mi sie pomysly (pierwszy raz reguluje silnik) wiec jak ktos mial podobne problemy to prosze o odpowiedz PM lub gg 768025 |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| slowik84 |
|
Napisane: So cze 13, 2009 10:05 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7050
|
| Witam. Mam ten sam problem: Posiadam Sava X SS 4.6 juz wyregulowalem zeby nie gasl w czasie postoju ale pojawil sie drugi problem kiedy daje gazu troszke szybciej to gasnie, nawet nie wiem czy przezuca na 2 bieg bo nie moge go rozpedzic do konca bo gasnie :( prubowalem robic tak jak na filmie ale to... |
|
 |
| Sortuj wg: |