Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:28 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:28 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Cz cze 18, 2009 8:25 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7050


witam
to mam pytanie jak teraz dobrze ustawic LSN bo HSN juz praktycznie jest ustawiona optymalnie i czy IDLE zostawic tak jak jest czyli mniej niz 1mm czy podkrecic do 1 mm

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Wt cze 16, 2009 10:07 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7050


silnik przelany zgodnie z instrukcją trzeba wkręcać HSN małymi kroczkami racja dokrecilem srube HSN i teraz nie gasnie nawet przy max gazie ale nie ma takiej mocy jeszcze jak na filmikach HPI z tego co tam uslyszalem to jeszcze musze ustawic LSN troche dzisiaj nia krecilem ale jakoss nie zauwazylem...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Pn cze 15, 2009 11:22 am 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7050


to nic nie daje juz prubowalem ;/
ustawilem na IDLE zeby byl 1mm przeswitu ale dalej kiedy daje gazu nawet bardzo powoli to mi gasnie skubaniec, skonczyly mi sie pomysly (pierwszy raz reguluje silnik) wiec jak ktos mial podobne problemy to prosze o odpowiedz PM lub gg 768025

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: So cze 13, 2009 10:05 am 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7050


Witam. Mam ten sam problem: Posiadam Sava X SS 4.6 juz wyregulowalem zeby nie gasl w czasie postoju ale pojawil sie drugi problem kiedy daje gazu troszke szybciej to gasnie, nawet nie wiem czy przezuca na 2 bieg bo nie moge go rozpedzic do konca bo gasnie :( prubowalem robic tak jak na filmie ale to...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:28 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL