Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:32 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:32 pm


Znalezione wyniki: 10
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: E-maxx dobija do ziemi

Napisane: N lis 15, 2009 4:21 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 903


Mam problem z e-maxx'em, a mianowicie dobija do ziemi i to nawet z 15 cm wysokości.
Nie wiem jaki mam obecnie olej w amortyzatorach ale na pewno go nie brakuje. Nawet nie wiem jaki jest oryginalny.
Sprężyny mam czerwone - chyba oryginalne.

Jak rozwiązać ten problem. Wymienić olej ? Tylko na jaki ?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: So sie 01, 2009 1:07 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


no to myślę że to jest regulacja...zostaw jak na początku masz przy 80-90C i potem ci podskoczy jak się rozgrzeję i będzie akurat 120C No właśnie problem w tym że bez podregulowania to i po ½ godziny jazdy nie przekracza 100°C :( Możesz jeszcze taką pastą "termonieprzewodzącą" spróbować b...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: So sie 01, 2009 7:35 am 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


Czy na prawdę nikt nie zna odpowiedzi :(

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Cz lip 23, 2009 5:52 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


kublok napisał(a):
nie przekręcaj o 1/4 tylko o 1/8 bo to jest duża różnica :D

No oczywiście przekręcam dwa razy po 1/8 obrotu.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Śr lip 22, 2009 10:48 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


No i dalej mam problemy :( Chodzi o rozgrzewanie silnika. Po odpaleniu silnika zaczynam jeździć no ale po 5 minutach temperatura wynosi 80-90°C, po kolejnych 5 minutach temperatura już nie rośnie. No to więc zaczynam wkręcać HSN. Po wkręceniu o ¼ obrotu temp. zaczyna rosnąć po 2 minutach wynosi 115°...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Pn cze 15, 2009 10:58 am 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


albo regulacja silnika ...albo to co mnie się zdaje .. spróbuj przesunąć orczyk serva gaz/hamulec o jeden ząbek do tyłu tak żeby przepustnica była leciutko otwarta... po co? No właśnie po co ? Przecierz jak wcisne hamulec to i tak cofnie dyszę. A ja mój problem rozwiązałem podkręcając wolne obroty....

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Śr cze 10, 2009 10:10 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


Polecam http://www.youtube.com/view_play_list?p=63341F7B9496BD3A Mam płytę DVD. Znam ją na pamięć. :( 2. kupić czerwony silikon 350c samochodowy i uszczelnić nim gaźnik A czy mogę użyć taśmy teflonowej do uszczelniania rur? Wiem że wytrzymuję bardzo wysokie temperatury (sprawdzone w urządzeniach el...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Śr cze 10, 2009 3:21 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


Kamilpl napisał(a):
jestem za wypowiedzią jaana i kowala,zdejmij filtr powietrza i zobacz czy masz 1mm przerwy,ja miałem tak że przy wolnych obrotach się zamykało(nie było przerwy) i gasł

No niestety to też już sprawdzałem :(

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Śr cze 10, 2009 12:51 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


Jest coś takiego jak : REGULACJA SILNIKA SPALINOWEGO :roll: ? Tak, wiem co to regulacja. Stosuję ją. tylko nie potrafie tak wyregulować aby było dobrze - czyli żeby nie gasł. albo regulacja silnika ...albo to co mnie się zdaje .. spróbuj przesunąć orczyk serva gaz/hamulec o jeden ząbek do tyłu tak ...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Savage 4.6 - gaśnie

Napisane: Śr cze 10, 2009 12:04 pm 

Odpowiedzi: 32
Wyświetlone: 7067


Witam Jestem świeżym posiadaczem auta Savage 4.6 rtr. Mam problem z ciągłym gaśnięciem auto. Gaśnie na wolnych obrotach na postoju po około 5 sek. :cry: Ale to jest najmniejszy problem. Gaśnie podczas jazdy po gwałtownym odpuszczeniu gazu (np. w celu wyhamowania przed przeszkodą). :twisted: Paliwo j...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 10 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:32 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL