| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: E-maxx dobija do ziemi |
| gumis_ch |
|
Napisane: N lis 15, 2009 4:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 903
|
Mam problem z e-maxx'em, a mianowicie dobija do ziemi i to nawet z 15 cm wysokości. Nie wiem jaki mam obecnie olej w amortyzatorach ale na pewno go nie brakuje. Nawet nie wiem jaki jest oryginalny. Sprężyny mam czerwone - chyba oryginalne.
Jak rozwiązać ten problem. Wymienić olej ? Tylko na jaki ? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: So sie 01, 2009 1:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| no to myślę że to jest regulacja...zostaw jak na początku masz przy 80-90C i potem ci podskoczy jak się rozgrzeję i będzie akurat 120C No właśnie problem w tym że bez podregulowania to i po ½ godziny jazdy nie przekracza 100°C :( Możesz jeszcze taką pastą "termonieprzewodzącą" spróbować b... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: So sie 01, 2009 7:35 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
Czy na prawdę nikt nie zna odpowiedzi  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Cz lip 23, 2009 5:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
kublok napisał(a): nie przekręcaj o 1/4 tylko o 1/8 bo to jest duża różnica  No oczywiście przekręcam dwa razy po 1/8 obrotu. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Śr lip 22, 2009 10:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| No i dalej mam problemy :( Chodzi o rozgrzewanie silnika. Po odpaleniu silnika zaczynam jeździć no ale po 5 minutach temperatura wynosi 80-90°C, po kolejnych 5 minutach temperatura już nie rośnie. No to więc zaczynam wkręcać HSN. Po wkręceniu o ¼ obrotu temp. zaczyna rosnąć po 2 minutach wynosi 115°... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Pn cze 15, 2009 10:58 am
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| albo regulacja silnika ...albo to co mnie się zdaje .. spróbuj przesunąć orczyk serva gaz/hamulec o jeden ząbek do tyłu tak żeby przepustnica była leciutko otwarta... po co? No właśnie po co ? Przecierz jak wcisne hamulec to i tak cofnie dyszę. A ja mój problem rozwiązałem podkręcając wolne obroty.... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Śr cze 10, 2009 10:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| Polecam http://www.youtube.com/view_play_list?p=63341F7B9496BD3A Mam płytę DVD. Znam ją na pamięć. :( 2. kupić czerwony silikon 350c samochodowy i uszczelnić nim gaźnik A czy mogę użyć taśmy teflonowej do uszczelniania rur? Wiem że wytrzymuję bardzo wysokie temperatury (sprawdzone w urządzeniach el... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Śr cze 10, 2009 3:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
Kamilpl napisał(a): jestem za wypowiedzią jaana i kowala,zdejmij filtr powietrza i zobacz czy masz 1mm przerwy,ja miałem tak że przy wolnych obrotach się zamykało(nie było przerwy) i gasł No niestety to też już sprawdzałem  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Śr cze 10, 2009 12:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| Jest coś takiego jak : REGULACJA SILNIKA SPALINOWEGO :roll: ? Tak, wiem co to regulacja. Stosuję ją. tylko nie potrafie tak wyregulować aby było dobrze - czyli żeby nie gasł. albo regulacja silnika ...albo to co mnie się zdaje .. spróbuj przesunąć orczyk serva gaz/hamulec o jeden ząbek do tyłu tak ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Savage 4.6 - gaśnie |
| gumis_ch |
|
Napisane: Śr cze 10, 2009 12:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 32 Wyświetlone: 7060
|
| Witam Jestem świeżym posiadaczem auta Savage 4.6 rtr. Mam problem z ciągłym gaśnięciem auto. Gaśnie na wolnych obrotach na postoju po około 5 sek. :cry: Ale to jest najmniejszy problem. Gaśnie podczas jazdy po gwałtownym odpuszczeniu gazu (np. w celu wyhamowania przed przeszkodą). :twisted: Paliwo j... |
|
 |
| Sortuj wg: |